BELYSNING / Golvlampor / Golvlampa 9917533
nr 991 7533
Golvlampa
Ettore Sottsass, Italien, 1980-tal
Kondition: slitage
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 2 november 2015
kl 18:07:24
30/10 10:29:17
1.000 kr
2/11 16:19:21